Alpina ROOTAGE – nová enduro kráľovná

Alpina Rootage

100% enduro

Alpina Rootage na trailoch

Tvoje zreničky sa rozširujú, chĺpky na rukách sa ti zježili. Nevnímaš nič okolo seba. Tvoje zmysly sú plne koncentrované na trail. Cítiš len vietor, prírodu a adrenalín pulzujúci v žilách. Nič ťa nemôže zastaviť. Nič ti nemôže brániť. Nič ťa nezabrzdí. Pri tom všetkom si si vedomý : s novou prilbou ALPINA ROOTAGE máš na sebe tú najlepšiu
možnú ochranu. Je to tvoje brnenie v tvrdom svete enduro. S ním si podmaníš najstrmšie stúpania ako aj drsné traily plné koreňov, skál, štrku a prachu.
Odvetranie Alpina Rootage

Maximálne bezpečná a ľahká

Vďaka dobre premyslenému dizajnu a inteligentnej technológii je rozsah použitia prilby ALPINA ROOTAGE neobmedzený. Použitý vysokokvalitný karbónový materiál zabezpečuje optimálnu ochranu. Karbónové platničky integrované vo vonkajšom plášti robia prilbu ALPINA ROOTAGE extrémne robustnou ale pritom ľahkou. Zároveň polykarbonátové vložky vystužujú veľké vetracie otvory, a tým v kombinácii s vnútornými ventilačnými kanálmi zaručujú optimálnu klimatizáciu vo vnútri helmy. Pod pevnou škrupinou prilby je mäkké COOLMAX ™ jadro . Antibakteriálne polstrovanie zaisťuje maximálny komfort. A novo vyvinutý systém Run Ergo Flex je ďalším vrcholom tejto prilby. Jeho zložitá štruktúra rovnomerne obopne obvod hlavy po celých 360-tich stupňoch  – žiadna iná cyklistická prilba neumožňuje lepšie individuálne, plynulé a pohodlné nastavenie.
Spoločnosť Alpina vyvinula najlepšiu prilbu pre perfektný enduro zážitok. Je to teraz len na tebe : chytiť na bicykli, naskočiť naň a podmaniť si traily – spoločne s novou ALPINA ROOTAGE.

Alpina Rootage náhľad

ALPINA ROOTAGE na vlastnej hlave

Predošlé riadky sú samozrejme marketingovým textom Alpiny. My sme ale mali možnosť túto prilbu vyskúšať naostro už v auguste počas tripu v rumunskom Maramureši. Teploty neklesali pod 30°C, na slnku bol pekáč ako sviňa. Napriek tomu nebol problém mať prilbu na hlave ani pri stúpaniach. Odvetranie je naozaj excelentné a hmotnosť 350g je na takúto prilbu výborná. Môžeme len odporučiť.

Ak rozumiete po nemecky, môžete si vypočuť predstavenie prilby ALPINA ROOTAGE vo videu z Eurobiku.

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *