Malé, ľahké, praktické – pre bezdušové pneumatiky aj klasiku.

Lezyne tubeless co2 blaster

Jazdíte bez duše?

Pred pár rokmi boli bezdušové pneumatiky na bicykloch rarita, od tej doby sa však situácia podstatne zmenila. Všetky relevantné značky vyrábajú bezdušové pneumatiky na MTB, gravel aj cestné bicykle a cyklisti im prichádzajú na chuť.
Okrem výhod oproti klasickým pneumatikám však prichádzajú aj špecifické problémy bezdušákov. Asi tým najčastejším je prepichnutie pneumatiky. Hlavne v teréne, ďaleko od servisu treba byť na takúto príhodu pripravený.
Predstavíme vám dva praktické produkty od značky Lezyne, ktoré vám pomôžu situáciu rýchlo vyriešiť a ušetria možstvo sprostých slov, ktoré si môžete odložiť za volant auta.

Lezyne Tubeless CO2 Blaster

Veľmi praktická súprava 2 v 1 umožní súčasne nahustiť aj utesniť bezdušové pneumatiky. Vďaka skutočne inteligentnému dizajnu sa v Lezyne podarilo stlačiť niekoľko funkcií do nastavenia typu všetko v jednom. Hliníkové puzdro obsahuje 5 náhradných upcháviek a ukrýva ostrý výstružník, aby sa nezabodol kam nemá. Ventil má reguláciu, takže môžete nastavovať, ako rýchlo vypustíte CO2 z bombičky.

Lezyne tubeless CO2 blaster

So sadou Tubeless CO2 Blaster trvá oprava defektu skutočne pár sekúnd. Tvrdeným oceľovým výstružníkom vyfrézujete otvor, vložíte do výstružníka zátku a neskrutkujete CO2 bombičku. Po zasunutí do otvoru tŕň povytiahnete, aby zátka utesnila otvor. Potom otvoríte ventil a priamo cez výstružník pneumatiku nahustíte. Pri vyťahovaní výstružníka zabráni zlatý kužel vytiahnutiu zátky, čo je skutočne praktické. A môžete naskočiť na bicykel a jazda pokračuje. Efektívna a rýchla oprava, ktorú ocenia pretekári aj nepretekári.

Elegantný a kompaktný dizajn sa zmestí do vrecka alebo ho upevníte velcro páskou na bicykel.
Cena sady sa pohybuje okolo 49,- EUR, čo nie najmenej, ale balení nájdete :
– Sadu TUBELESS REPAIR
– CO2 pumpičku
– 2 ks 20gramových CO2 bombičiek
– 5 upcháviek do plášťov
– Velcro pásku na uchytenie k rámu

Organizér Sendit Caddy

Či jazdíte enduro, cross-country alebo cestu, organizér Lezyne Sendit Caddy určite oceníte, ak chcete ušetriť hmotnosť na doplnkoch.

organizér Lezyne Sendit Caddy

Týmto ľahkým a všestranným organizérom rýchlo a bezpečne pripevníte k rámu alebo k sedlovke náhradnú dušu (aj rozmer 29“), bombičkovú pumpičku, montpáky a náradie. Vyrobený je z odolných, vysokokvalitných materiálov a má tri samostatné oddiely, v ktorých bezpečne drží výbava a náradie aj na tých najdrsnejších cestách.

organizér Sendit Caddy zbalený

Priehradky sú prispôsobené na bombičku, náradie a montpáky, ale je na vás, čím si organizér na svoju jazdu naplníte. Vďaka mäkkému neoprénu nepoškriabte rám, pogumovaná plocha zabezpečuje, že Sendit Caddy drží pevne na mieste a nepretáča sa.

Či už si vyberiete sadu Tubeless CO2 Blaster alebo organizér Sendit Caddy, určite budete spokojní. Oba produkty spĺňajú náročné požiadavky na kvalitnú servisnú sadu na opravu defektu bezdušových pneumatík alebo klasických pneumatík s dušou.

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *