SIGMA SPORT vyvíja, vyrába a predáva elektroniku pre šport už viac ako 30 rokov. Špičkové športové produkty firmy SIGMA sa dajú rozdeliť do nasledovných skupín :
cyklocomputre ROX série
cyklocomputre Topline série
športtestery – pulzmetre
– osvetlenie pre šport.
rox-10-0-gpsSpoločnosť s centrálou v nemeckom Neustadte zostáva dlhodobo verná svojmu zameraniu na maximálnu kvalitu, neustály vývoj produktov a dobré služby zákazníkom. Výrobky značky SIGMA sú vyvíjané pre zákazníka a jeho potreby. Jednu vec majú všetky produkty SIGMA spoločnú : sú navrhnuté ľuďmi pre ľudí, ktorí sú v pohybe.
Cyklodoplnky SIGMA sú zamerané na celú škálu ľudí v pohybe :
– Profesionálni cyklisti, pretekajúci so svojimi tímami na tých najťažších svetových závodoch a spoliehajúci sa pritom na údaje čerpané napríklad zo špičkových cyklocomputrov série ROX.
– MTB pretekári pohybujúci sa pravidelne v čele pelotónu, ako napr. Valverde, Bresser, si tiež vybrali z ponuky cyklocomputrov SIGMA.
– Aj amatérskym tímom ako Smooth Wade, ktorý sa pravidelne zúčastňuje na jednom z najťažších etapové preteky pre neprofesionálov TOUR-Transalp, robia spoločnosť v tréningu cyklodoplnky SIGMA.
– Aj samotní zamestnanci firmy SIGMA, ktorí výsledky svojej práce s nadšením testujú aj v závodoch. Produktový manažér Damien Wetterwald sa pravidelne zúčastňuje závodov na Mallorce a James Rutherford na BIKE Transalp.
– Naši zákazníci, ktorí vo svojom voľnom čase, na ceste do práce, či do školy nachádzajú podporu prostredníctvom našich produktov.
SIGMA podporuje mnoho ľudí a športových akcií, pretože chce, aby tento svet bol neustále v pohybe.

Sigma ROX 6.0Za kvalitu svojich produktov je SIGMA pravidelne odmeňovaná spokojnými zákazníkmi. Cyklocomputre SIGMA už mnohokrát získali v dvoch najprestížnejších cyklistických časopisoch „bike“ a „TOUR“ cenu Readers Award. Až 47 % čitateľov časopisu „bike“ a 54% čitateľov časopisu „TOUR“ označilo značku cyklocomputrov SIGMA ako najlepšiu. Hlavnými kritériami pri rozhodnutí kúpiť si práve cyklocompouter SIGMA boli u čitateľov najmä „pokročilé technológie“, „vysoká kvalita“ a „dobré výsledky v testoch“. A k tomu sa pridáva výborný pomer ceny a kvality aj u topmodelov cyklocomputrov ROX série.