Pneumatiky a galusky na cestné bicykle firmy PANARACER sú medzi cyklistami obľúbené pre tradične vysokú kvalitu, nízky valivý odpor a vysokú odolnosť.
Topmodely cestných plášťov PANARACER nesú názov RACE TYPE. Označenie EVO 2 znamená dvoj Sú k dispozícii v troch variantoch: L (light – ľahké), D (durable – odolné) a A (all-around – všestranný) . Evo 2 v názve znamená použitie dvojakej zmesi v pneumatike – DualCompound. Tvrdšia zmes v jadre zvyšuje odolnosť a mäkšia zmes po stranách zabezpečuje vyššiu úroveň priľnavosti. Mierne trojuholníkový profil plášťa znižuje kontaktnú plochu pri kolmom postavení a naopak zvyšuje styčnú plochu pneumatiky s vozovkou pri naklonení v zákrute.
Galuska Panaracer Race A Tubular je súčasnou technologickou špičkou mdzi japonskými pretekárskymi galuskami. Každá galuska vyrábaná ručne vo vlastnej továrni Panaracer so starostlivou kontrolou akosti. Vďaka technológii ZSG Dual Compound a PT Technology ponúka jazdcom pocit istoty za každých podmienok. Galusky Panaracer Race A Tubular používal počas Tour de France tím SAUR Sojasun.
Cenovo zaujímavou alternatívou na tréningové jazdenie sú galusky Practice. Ak na svojom bicykli uprednostňujete galusky, Panaracer je určite dobrou voľbou.

galusky a cestné plášte panaracer