Cedri Gracia a PanaracerPanaracer začal využívať v roku 2009 bohaté skúsenosti majstra sveta v zjazde Cedrica Graciu. Cedric je nielen prvotriedny DH, short track, XC a enduro jazdec, ale má vynikajúci cit pre vývoj produktov a je hybnou silou celého radu pneumatík rady PANARACER CG.
Postupne sa kolekcia plášťov PANARACER CG rozrastá a nájdete v nej pneumatiky na XC bicykle, na freeride a samozrejme zjazd, ale aj na cyklocross. Značku CG nesú už aj plášte na 29″ bicykle a v roku 2013 pribudol aj plášť na najnovší rozmer MTB bicyklov – DRIVER PRO 27,5 / 650B.
Zjazdové plášte CG DH 26×2,50 zo zmesou ZSG Combo a vysokými, široko rozloženými štoplíkmi dezénu zabezpečujú perfektný záber a stabilitu vo všetkých terénoch a podmienkach, ale ich trvácnosť je dvojnásobne dlhšia ako u ostatných priľnavých zmesí. Hmotnosť tohto plášťa je1120 g.
Nový plášť DRIVER PRO 27.5/650b je skutočne výkonná pneumatika pre suchšie, tvrdšie podmienky, Driver Pro séria disponuje vlastnou ZSG zmesou, ktorá zabezpečuje výbornú priľnavosť v akomkoľvek počasí. Vďaka špeciálne rozmiestneným štoplíkom dezénu má tento plášť nízky valivý odpor a prekvapujúco drží v zákrutách. Plášte na bicykel DRIVER PRO 27.5/650b majú zároveň mizivú hmotnosť len 570g.

Cedric Gracia predstavuje nové plášte PANARACER CG DH 26×2,50 a DRIVER PRO 27,5 / 650B.