Design & Innovation Awards 2016 pre tri produkty značky Lezyne

ocenené výrobky značky Lezyne

Nie je náhoda, že značka Lezyne ide ruka v ruke s dizajnom. Každý doplnok, súčiastka, prístroj a zariadenie od tohto výrobcu dodržiava určité normy týkajúce sa elegancie a štýlu. V priemysle zaplnenom samoľúbymi imitátormi, spoločnosť Lezyne sa neustále snaží nie len vynikať na trhu, ale byť aj lídrom v oblasti trendov. Tento prístup je veľkou súčasťou toho, čo spoločnosť definuje, a je možné ho vidieť v celom katalógu výrobkov.

Design Awards 2016Estetika je však iba jeden z prvkov, ktorý robí výrobky značky Lezyne výnimočnými. Nemenej dôležité je spomenúť, že spoločnosť túži po inováciách. Nezáleží na tom, ako vizuálne dokonalé jej výrobky sú, avšak musia si zachovať vysokú mieru funkčnosti. Dva aspekty sú hnacím motorom spoločnosti: inovácia a dizajn, inými slovami: návrhový dizajn.
Návrhový dizajn je základom každého výrobku značky Lezyne. Reprezentuje stratégiu vývoja, identitu a filozofiu spoločnosti. Všetko, čo Lezyne zhotoví, dodržiava tieto normy a je výsledkom silného tímu tamojších inžinierov, dizajnérov a perspektívnych projektantov. Lezyne je návrhársky dizajn.
Našťastie tento záväzok voči vývoju výrobkom a originalite nie je nepovšimnutý. Spoločnosť je odmeňovaná žiarivými recenziami, oceneniami a chválospevmi na výrobky. Vidieť ocenenú prácu spoločnosti v publikáciach, ktoré na trhu niečo znamenajú, je v skutku uspokojivé.

Posledný úspech spoločnosti bol venovaný nie jednému, nie dvom, ale trom výrobkom: Cena za dizajn a inováciu – Design & Innovation Awards 2016. Toto prestížne ocenenie prišlo z hĺbky Dolomitov a bolo vyberané 40-timi významnými priemyselnými individualitami z 10-tich krajín sveta. Dva týždne cyklistická elita testovala, diskutovala a zaoberala sa stovkami príspevkov z každého kúta cyklistického sveta. Pri konečnom vyhodnotení boli vybraté až tri výrobky značky Lezyne, ktoré si odniesli ocenenia: cyklopočítač Mini GPS, zadné svetlo Strip Drive Pro a vysokovýkonná nožná pumpa Digital Over Drive.

Zopár hodnotení víťazných výrobkov značky Lezyne

nožná pumpa Lezyne Digital Over DriveVysokovýkonná nožná pumpa Lezyne Digital Over Drive

„Spoločnosť Lezyne vytvorila legendu dielní.“
„Pumpa ma dostatočný objem, aby si poradila s najnovšími modelmi tenkých i hrubých pneumatík, takisto ako s z bezdušovými pneumatikami.“
„Úžasnou vecou je hlava na hadičke pumpy ABS2, ktorá umožňuje pripojenie na ventil bez akýchkoľvek ťažkostí.“

cyklonavigácia Lezyne Mini GPSCyklonavigácia Mini GPS

„Veľmi kompaktné rozmery a super nízká hmotnosť umožňujú cyklopočítač Mini GPS upevniť na ľubovoľné miesto.“
„Kombinácia výkonnej batérie a displejom zobrazujúcim len to najdôležitejšie zaručuje, že na cestách budete mať spoľahlivého spoločníka.“

zadné svetlo Lezyne Strip Drive ProZadné svetlo Strip Drive Pro

„Jedinečný dizajn kompatibilný s okrúhlymi aj aero sedlovkami, integrovanou možnosťou nabíjania bez USB káblu.“
„Výkonný denný bikací mod svetla Strip Drive Pro môže byť potencionálnym záchrancom života na cestách.“

Všetky ocenené výrobky
Lezyne Mini GPS
Lezyne Digital Over Drive
Lezyne Strip Drive Pro

Článok bol prevzatý zo stránky:
http://blog.lezyne.com/three-lezyne-products-win-design-innovation-awards/

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *