Získajte 4% zľavu v našom novom E-shope Život s bicyklom

Nový E-shop Život s bicyklom - Levice

Otvorili sme nový e-shop Život s bicyklom zameraný na predaj kvalitných a značkových cyklistických produktov. Pri tejto príležitosti uvedenia nového E-shopu do prevádzky, Vám pri registrácii do 30.4.2021 pripíšeme na účet 200 vernostných bodov, čím automaticky získate na prvú objednávku zľavu 4%. Za každý nákup získavate ďalšie body a Vaša zľava v eshope sa rýchlo zvýši na 7 alebo dokonca 10%.

Čo nájdete v e-shope Život s bicyklom

Pokiaľ ide o bezpečnosť a spoľahlivosť bicyklov, komponentov, cyklodoplnkov alebo kvalitu športového oblečenia, nerobíme žiadne kompromisy. Preto v našom e-shope Život s bicyklom nájdete iba značkové a hlavne časom overené cyklistické značky a výrobky.

Samozrejmosťou e-shopu je, že …

Zakúpený tovar môžete vrátiť do 30 dní a nad 99 € Vám za dopravu neúčtujeme. Pre stálych zákazníkov máme vytvorený aj Vernostný program, cez ktorý je možné ušetriť na nákupoch od 2 až do 10% z celkovej ceny zakúpeného tovaru. Uplatniť zľavy si môžete nielen v eshope, ale aj v našej kamennej predajni, na servis bicyklov a vypožičanie bicyklov v požičovni Život s bicyklom. Samozrejme, všetky online platby sú 100% zabezpečené.

Náš zákaznícky servis

Na týchto stránkach nájdete informácie od možnosti výberu dopravy, platieb, reklamačného poriadku aj najčastejšie otázky k nakupovaniu na eshope.

Vaše zákaznícke informácie

Všetky potrebné zákaznícke informácie k u nás otvorenému účtu, vaše objednávky, faktúry, a mnoho ďalších informácií, ako sú napríklad uchované vaše osobné údaje, nájdete na nasledujúcich stránkach:

Bicykle a elektrobicykle – dôležité informácie pred a po kúpe

Nepredpokladáme, že každý vie všetko. Rovnako ani my nevieme to, čo viete vy, ale ak sa v niečom vyznáme, tak sú to bicykle. Preto sme sa snažili do tejto sekcie vtesnať všetky základné údaje a napísať ich spôsobom, aby im rozumelo aj 9 ročné dieťa. Ale ak by ste predsa len potrebovali poradiť, bez váhania volajte na + 421 948 570 370.

Ďalšie perličky od E-shopu Život s bicyklom pre našich zákazníkov

Otestovanie bicykla

Keď kupujete bicykel alebo elektrobicykel a ste z okolia Levíc alebo cez Levice prechádzate, pred kúpou si môžete bicykel vyskúšať alebo požičať v našej požičovni bicyklov Život s bicyklom aj na víkendovej túre prírodou.

Staráme sa o vašu bezpečnosť

Ako oficiálny predajca zn. Alpina sme sa rozhodli, že v prípade pádu a poškodenia u nás zakúpenej cyklistickej alebo lyžiarskej prilby si ďalšiu prilbu môžete zakúpiť u nás už s 50% zľavou.


Tovar expedujeme každý deň, aby ste čo najskôr mohli tráviť čas v prírode na čerstvom vzduchu.

Veľa šťastne prežitých chvíľ na bicykli praje …

Tím – Život s bicyklom

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *