GPS cyklocomputre LEZYNE – kolekcia Year 10

GPS Cyklocomputre aj GPS hodinky

Kolekcia GPS cyklocomputrov Lezyne, nazvaná Year 10, bola predstavená pri príležitosti 10 výročia značky. Nové GPS cyklocomputre charakterizuje zvýšená výkonnosť s novými funkciami, ako je živé sledovanie, turn-by-turn navigácia, Strava Live segments, prispôsobiteľné obrazovky a farebné displeje.
K cyklocomputrom Lezyne dokonca pridal úplne nový produkt – niekoľko GPS hodiniek, postavených na rovnakej technológii v kompaktnejšom, multi-športovom prevedení.
Desaťročie značky Lezyne je charakteristické zameraním na kvalitne zostrojené, vysoko výkonné produkty a atraktívny dizajn cyklopríslušentva. Preto bola inovácia vysoko kvalitných GPS cyklocomputrov a hodiniek dobrý cieľ pre refresh sortimentu.

Urči si sám svoj cieľ!

GPS cyklocomputre Lezyne YEAR 10 sú nabité novými funkciami a zaujímavými inováciami. Navyše Lezyne prichádza s úplnou novinkou – GPS hodinky. Kompaktné rozmery GPS zariadení integrované do moderných hodiniek určiteoslovia nie len milovníkov športov. Lezyne GPS hodinky majú v sebe rovnaké funkcie ako cyklopočítače a navyše ponúkajú alternatívne režimy pre beh, turistiku alebo bežný mestský životný štýl.
Nové cyklocomputre Micro GPS a Micro C GPS sú ideálne pre cyklistov, ktorí sú milovníkmii dát a minimalistických rozmerov.
Vylepšený model Super GPS má všetky funkcie vyššie zmienených Micro modelov ale je uložený vo väčšom tele, s väčším displejom a jeho batéria má dlhšiu životnosť.
Všetky tieto tri modely umožňujú súčasné ANT + ™ a Bluetooth® Smart pripojenie.

Makro GPS a Mini GPS umožňujú iba Bluetooth® Smart spojenie, ale majú rovnaké telo ako Super a Micro GPS.

Všetky tieto zariadenia je možné pripojiť k Lezyne GPS Ally aplikácii, ktorá ponúka upozornenie na email, sms správy alebo prichádzajúce hovory.
Strava® Live Segment aplikácia je plne integrovaná do každého cyklocomputra, rovnako ako aj aplikácia Lezyne Track: živé sledovanie, ktorá zobrazuje vašu aktuálnu polohu, dáta a ukladá ich do predvolenej e-mailového konta.

Po vašej jazde si nezabudnite zaznamenať a analyzovať dáta na web stránke GPS Root.

Viac o novej kolekcii GPS cyklocomputrov nájdete na stránke výrobcu www.lezyne.com

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *