Lezyne Mega GPS – Najlepšie cyklistické GPS pre vás

Navigácia Lezyne Mega GPS

Výrobca prémiových produktov Lezyne hrdo predstavil svoju novú sériu MEGA GPS cyklistických počítačov. Lezyne sa rýchlo usadil v kategórii GPS zariadení a spoločnosť postúpila na vyššiu úroveň s ich novými MEGA XL a MEGA C zariadeniami. Okrem možnosti úplného mapovania obe zariadenia narástli v štýle, veľkosti a výdrži batérie (48 hodín a 32 hodín). MEGA C má farebnú obrazovku (240 x 320 pixelov) a MEGA XL má veľkú obrazovku (240 x 400 pixelov). Rozmery zariadení sú popísané nižšie. Okrem toho môže byť MEGA XL orientované na výšku i šírku. Väčšie obrazovky zobrazujú až do 10 dátových polí na piatich stránkach na MEGA XL a až do 8 dátových polí a 5 stránok na GPS cyklocomputri MEGA C.

Offline navigácie sú zase o niečo lepšie, pretože Lezyne urobil ďalší pokrok vo svojich gps zariadeniach. Môžete si stiahnuť mapy ktoréhokoľvek miesta na svete a preniesť do Lezyne MEGA GPS zariadenia použitím Lezyne GPS Root web stránky (mimochodom, už je aj v slovenskej verzii) alebo GPS Ally mobilnej aplikácie. Ak si raz uložíš a načítaš oblasť, potom si ľahko vytvoríš trasy, vyhľadáš cieľové destinácie alebo nájdeš cestu domov bez potreby pripojiť sa online.

Cyklonavigácia Lezyne Mega GPS

 

Cyklonavigácie Lezyne MEGA GPS ponúkajú všetko čo potrebujete

Spoločnosť Lezyne navrhla, vyvinula a vyrobila MEGA GPS sama prostredníctvom svojich kapacít a nájdete v ňom všetko, čo jazdec potrebuje pri svojom športovaní. Lezyne Ally aplikácia povoľuje rýchle a jednoduché nastavenie a zároveň umožňuje prijímať prichádzajúce hovory, sms, či notifikácie z obľúbených sociálnych sietí.
Okrem týchto upozornení sa MEGA GPS synchronizuje s aplikáciami ako Strava, TrainingPeaks alebo Today´s Plan sledujúc Strav Live Segments a vlastné, nastavené tréningy.

Jednoduchá obsluha Lezyne Mega GPS
Okrem toho všetkého, Lezyne skonštruovala MEGA GPS tak, aby odolalo tým najťažším podmienkam pri jazdení. Týmto sa toto zariadenia zaradilo v rebríčku odolnosti a spoľahlivosti do svojej vlastnej triedy a nastavilo latku i pre ostatných riadne vysoko.

Cedric Gracia používa Lezyne Mega GPS
Obe zariadenia ponúkajú mimoriadnu hodnotu pričom maloobchodná cena je 199€. Samozrejme web stránka GPS Root i GPS Ally aplikácia zostávajú zadarmo. Vďaka svojej jednoduchosti a pokročilým technológiám sú tieto zariadenia výnimočnými možnosťami pre každý typ cyklistu. Jazdci, ktorí majú radi dobrodružstvo oceňujú výdrž batérie a možnosti mapovania, profi športovci zase možnosť sledovať detailné tréningové plány. A tí, ktorí fičia na Strava-e milujú integráciu „live“ a my víkendoví bojovníci máme zase radi jednoduchosť na používanie.
Vitajte vo svete MEGA GPS. Najlepšej GPS navigácii pre teba!

Lezyne Mega XL GPS

Mega XL:

57.5mm x 78.3mm x 26.6mm
(2.3” x 3.1” x 1”)

Obrazovka – 68.6mm / 2.7”

Lezyne Mega C GPS

Mega C:

50.5mm x 77.2mm x 26.9mm 
(2” x 3” x 1”)

Obrazovka – 55.9mm / 2.2”

 

Článok bol prevzatý z webu www.lezyne.com

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *