Zorganizujte svoje dobrodružstvá – tašky LEZYNE sa o to postarajú

Tašky Lezyne na bicykel

Výrobca cyklodoplnkov a náradia Lezyne rozšíril ponuku svojich tašiek na bike a tým zavŕšil produktovú expanziu, ktorá v sortimente chýbala. Tašky Lezyne kombinujú ľahké použitie, funkcionalitu a kvalitu. Používame odolnú nylonovú tkaninu s priečinkami, ktoré uľahčujú organizáciu a následné nájdenie produktov v taške. Naše zipsy sú vodoodolné s veľkými bežcami pre ľahšie uchopenie a reflexnými logami pre zvýšenie viditeľnosti v šere a počas tmy. Naviac, tiež ponúkame rôzne tvary a veľkosti. Keď sa vydáte na cyklo dobrodružstvo, naše tašky sú pripravené vám pomôcť spoznávať svet.

Zorganizujte svoje dobrodružstvo

taška Lezyne na riadítka
Taška na riadítka Bar Caddy

Stredne veľká taška na riadítka, ktorá je navrhnutá pre ľahké používanie a maximálnu funkcionalitu. Disponuje ľahkým prístupom, dvojstenným rolovacím zatváraním s vysokou vodoodolnosťou a stlačiteľným dizajnom. Skonštruované z vysoko kvalitného, odolného materiálu s nastaviteľnými popruhmi a jednoduchým systémom upnutia pomocou suchých zipsov. Externé sťahovacie šnúrky dodávajú extra pevnosť a reflexné prvky a držiak na svetlo zase extra vizibilitu a bezpečnosť.
Veľkosť: 80 x 60 x 115 mm
Kapacita: 7 L

Taška pod sedlo XL caddy

Veľká taška pod sedlo – XL Caddy

Trošku objemnejšia, s veľkou kapacitou je podsedlová taška XL Caddy, ktorá sa dá ľahko upnúť na sedlovku a lyžiny sedla prostredníctvom presne umiestnených popruhov, ktoré udržia „podsedlovku“ na mieste v akomkoľvek teréne. Rolovací štýl uzatvárania pre ľahšie naplnenie a pevné uzatvorenie + externé šnúrky, ktoré dodajú ešte držiaky naviac. Vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, samozrejmosťou je vodoodolnosť a odolný materiál s reflexnými prvkami a úchytom na svetlo, ktoré zvýšia vašu viditeľnosť a bezpečnosť.
Veľkosť: 420 x 170 x 140 mm
Kapacita: 7,5 L

Stuff Caddy

Táto jednoduchá a všestranná taška je navrhnutá pre menšie predmety alebo pre fľašku naviac. Dokážete ju rýchlo a bezpečne upnúť na riadítka, rám, vidlicu alebo kdekoľvek na bicykli, kde vám to len je možné. Vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý je odolný s popruhmi extra pre zvýšenie funkčnosti a integrovanou šnúrkou, ktorá pevne udrží svoj obsah. Vysoko vodoodolná konštrukcia s reflexnými prvkami pre zvýšenie bezpečnosti.
Veľkosť: 80 x 60 x 115 mm
Kapacita: 1,3 L

taška na rám bicykla

Taška Energy Caddy XL

Veľká a jednoduchá taška na hornú rámovú trubku presne navrhnutá pre rýchly prístup k vašim energetickým tyčinkám a drobnostiam alebo náradiu. Vodoodolná hlavná priehradka bez problémov udrží i váš smartfón. Vyrobená z odolného a vysoko kvalitného materiálu s reflexnými prvkami pre zvýšenie bezpečnosti. ,
Veľkosť: 215 x 100 x 55 mm
Kapacity: 0,8 L

Celú ponuku tašiek Lezyne nájdete na webe lezyne.com

Kúpiť ich môžete aj v cyklopredajni Život s bicyklom v Leviciach alebo v e-shope.

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *