Nové Lezyne LED svetlá

Lezyne LED svetlá - Y10

Hra v tme

Nové Lezyne LED svetlá – kolekcia Year 10 sa posunula opäť na vyšší level a naďalej je lídrom výroby cyklistického osvetlenia a bezpečnosti.
Lezyne LED svetlá sú stále nabité inovatívnymi technológiami – ako šošovky MOR, konštantný svetelný tok (lumeny) a elegantné CNC opracované hliníkové telá – vlastný tím Lezyne inžinierov naďalej posúva hranice LED technológií.
Firma Lezyne skúša dôkladne svoje svetlá vo vlastnom testcentre, v takzvanej integračnej parabole (VIDEO). To zaručuje, že deklarované údaje o svietivosti (počet lumenov) a dobe svietenia sú presné a konzistentné.
Neskoro sa vracajúci bikeri, tí čo denne dochádzajú na bicykli do práce aj ostatní cyklisti dokážu oceniť pestrú kolekciu moderných Lezyne LED svetliel pre ich preukázateľný výkon, univerzálnosť a výbornú viditeľnosť.

Ako sú testované Lezyne LED svetlá – video

Čo nové prinášajú Lezyne LED svetlá

Vyzbrojené najnovšou LED technológiou a pokročilejšími batériami, poskytujú špičkové svetlá Lezyne vyšší svetelný výkon a životnosť batérie. Okrem toho bol prepracovaný a vyladený aj ich dizajn, aby čo najlepšie dopĺňal tieto vylepšenia.

Lezyne LED svetlá Femto DuoKompaktné svetlo na prilbu Femto Duo

Novinkou pre rok 2017, ktorá hneď upútala naše oko, je Femto Duo, kompaktné svetlo na prilbu, ktoré poskytne predné biele a zadné červené svetlo v jednom. Predné svetlo má silu 15 lumenov, zadné emituje 7 lumenov. Svetlo sa jednoducho uchytí na prilbu páskami so suchým zipsom alebo si ho strčíte do malého vrecka, takže budete mať vždy extra bezpečnostné svetlo na dosah ruky.

Lezyne svetlo Super Drive 1250XXLVkonné svetlo Super Drive 1250XXL

Lezyne pridal svojmu výkonnému, ale stále kompaktnému svetlu Super Drive 50 lumenov, takže toto svetlo poskytuje teraz neuveriteľných 1250 lumenov. S týmto plným výkonom vydrží svetlo svietiť takmer dve hodiny.
Druhý najslilnejší stupeň svietenia – 950 lumenov – pobeží po dobu dvoch hodín a 40 minút. Svetlo Super Drive 1250XXL má hmotnosť 258 gramov.

Okrem svetiel prináša značka Lezyne vo svojej jubilejnej desiatej kolekcii novinky aj v ďalšom sortimente cyklodoplnkov. V tomto článku sme predstavili nové Lezyne LED svetlá, ale o nových pumpách a GPS cyklocomputroch už čoskoro.

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *