VYSOKO EFEKTÍVNE PUMPY LEZYNE

cyklodoplnky Lezyne

Prečo si pumpy Lezyne získali rýchlo veľkú obľubu

Pumpy Lezyne sú skonštruované z tých najlepších materiálov, za využitia strojovo obrobených hliníkových dielov. Vďaka tomu si pumpy Lezyne udržiavajú maximálnu funkčnosť po veľmi dlhú dobu.pumpy lezyne tech

Rada moderných ručných púmp Lezyne je v znamení ľahkých, super kompaktných a hyper-efektívnych produktov. Každá pumpa je vybavená ABS Flex hadičkou, ktorú ocení každý cyklista. Od karbónom posadnutého cez milovníka fat bajkov až po cestných pirátov.
hadicka-absflexhoseUnikátna hadička ABS (AIR BLEED SYSTEM)
Princíp je veľmi jednoduchý. Pri hustení pneumatiky vzniká totiž rovnaký tlak aj v hadičke, ktorý spôsobuje, že ventil sa neuzavrie. Preto tlak počas odskrutkovania občas uniká. S novým AIR BLEED SYSTÉMEM (ABS) je tento problém minulosťou. Teraz stačí po napumpování pneumatiky vypustiť zbytočný tlak z hadičky pomocou unikátneho ventilu. Pri následnom odskrutkovaní už potom žiadny tlak neunikne.

Novinky medzi pumpami Lezyne

Inovatívna pumpa Micro Floor Drive HV bez námahy dofúkne aj najhrubší plášť, zatiaľ čo kompaktná a extra ľahká pumpa Carbon Road Drive bez problémov nafúkne plášť až do 11 barov. Tieto pumpy sú vyrobené z najlepších materiálov a využívajú CNC opracovanie hliníka.

V našom výbere je jeden výnimočný kúsok a tým je nová ručná Lite Drive HP pumpa. Je optimalizovaná pre cestné pneumatiky a schopná produkovať až 160 psi (8,3 barov).pumpa lezyne litedrive seda

Pumpa spolu s ABS Flex hadičkou, kompatibilnou s ventilmi Presta aj Schräder (FV a AV), je dodávaná v čiernej alebo šedej farbe. Pumpy Lezyne Lite Drive HP sú k dispozícii v dvoch veľkostiach – S (malé) alebo M (medium). Pumpa Light Drive je vyrobená z opracovaného hliníka a má elegantnú, kompaktnú konštrukciu.

Cieľom značky Lezyne je dodať cyklistovi čo najlepšiu ručnú pumpu, ktorá zníži prestoje na treku a rýchlo vás vráti späť do sedla. Ak si potrpíte na spoľahlivosť, vyberte si pumpu Lezyne.

Viac o značke Lezyne >>

Ak sa vám článok páčil, kliknite: