Novinka s osvedčeným rodokmeňom – Alpina Twist Five

Okuliare Alpina Twist Five

Okuliare Alpina Twist Five HR Alpina Twist – už od roku 2005

Je to už 13 rokov, čo nemecká firma Alpina uviedla na trh model okuliarov TWIST. Za ten čas sa okuliare Alpina Twist stali jednými z najpredávanejších športových okuliarov na trhu. A nie bez dôvodu: stanovujú nové štandardy v oblasti komfortu, nastavenia a dizajnu od svojho uvedenia na trh.
Prvý model – TWIST ZERO prišiel na trh v roku 2005. Charakterizovali ho veľmi prepracované možnosti uspôsobenia, ako nastaviteľné nosníky, sklon nožičiek ale aj atraktívny dizajn. Nasledoval model Twist Two a doteraz najúspešnejší model Twist Three. Štvrtá generácia priniesla niekoľko nových technológií, ale so skutočne výraznými zmenami prichádza až najnovšia generácia – TWIST FIVE.
Skupina okuliarov Alpina TWIST FIVE ponúka štyri rôzne modely – pre každé použitie, pre každú príležitosť a pre každú tvár.

Čo nové prináša Alpina Twist Five

Alpina Twist ShieldZameranie ďalšieho vývoja okuliarov Twist bolo na výraznejší dizajn, optimalizáciu možností nastavenia a širší rozsah technológií zorníkov – skiel okuliarov. Všetky nové modely TWIST FIVE sú vybavené systémom Adaptable Nosepad. Kontaktné plochy je možné individuálne nastaviť – pre väčšie pohodlie a stabilné držanie.

Okrem toho, u modelov TWIST FIVE a TWIST FIVE HR, ponúka Alpina prvýkrát u modelov TWIST aj high-end technológiu QuattroVarioflex. Polarizačné sklá zintenzívňujú kontrasty a odfiltrujú odrazy svetla. Súčasne tieto zorníky automaticky prispôsobujú svoj odtieň prevládajúcim svetelným podmienkam. Viditeľnosť je preto vždy perfektná a UV ochrana 100 percentná za každých okolností. V kombinácii s funkciou Fogstop (prevencia proti zahmlievaniu) a Hydofobic povrchom, (efekt perlovania), sa stávajú dokonalými okuliarmi do akéhokoľvek počasia, pre každý šport, pre vás.

Široká ponuka rámov a zorníkov

Celorámové okuliare Alpina Twist FiveAlpina využíla pri okuliaroch Twist celú škálu svojich technológií. Široká škála možností nastevenia od sklonu nožičiek oproti zorníkom, až po nastaviteľné opierky na nos, je doplnená dvojzložkovým dizajnom nožičiek. To zabezpečuje, že okuliare výborne sedia na tvári a neskĺznu ani pri pridkých pohyboch pri športe.

U zorníkov sú v ponuke okrem už spomínaných skiel QuattroVarioflex aj obľúbené Varioflex + a keramické sklá so zrkadlovou úpravou CM+. 
Samostmavovacie sklá Varioflex sú u celorámového modelu aj bezrámových Twist Five Shield  k dispozícii aj so zrkladlovou úpravou VLM+.  
Modely so sklami CM+ ponúkajú širokú ponuku „zrkadloviek“ v atraktívnych farbách.

Zo širokej ponuky si vyberie každý, či už preferujete vlastnú farbu, okuliare s plným rámom, polovičným alebo úplne bez rámu. Nová kolekcia okuliarov Twist Five má veľký predpoklad stať sa najúspešnejšou generáciou rodu Alpina Twist.

Celú kolekciu nájdete na stránke výrobcu Alpina Sports >>

 

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *