Malé, kompaktné a praktické multináradie Lezyne RAP 6.

Multináradie Lezyne RAP 6

Malé, skladné, praktické. To je multináradie Lezyne RAP 6. Ale poďme pekne poporiadku.

Toto náradie patrí do série RAP. Teda malých, spratných náradí, ktoré Vám pomôžu ako posledná záchrana, keď ste v problémoch počas výjazdu. Robia sa v 20, 14 a 6 funkčnej verzii. I keď tie viacfunkčné majú i nitovač, vybral som si na test základný model so 6 funkciami.

Náradie Lezyne RAP 6

Už na prvý pohľad praktické náradie do ruky. Rozmery 8 x 2,5cm ho k tomu predurčujú. Použitý materiál konštrukcie náradia: hliník. Veľa Lezyne produktov je tvorených na CNC stojoch, a preto ich produkty vyzerajú tak prémiovo. Nie je tomu inak ani pri tomto náradí. Dokonalé tvary a opracovanie. Multináradie Lezyne RAP 6 nie je obyčajné ani farebne, ako to často býva pri iných značkách. Jeho bočnice sú čiernej farby (tiež sa vyrába v červenej, modrej a fialovej) a tým dodávajú pridanú hodnotu produktu. Pre mňa láska na prvý pohľad.

Samotné bity sú z chróm-vanadiovej ocele a zaručujú vysokú pevnosť a tvrdosť. Teda má vlastnosti, ktoré takéto náradie potrebuje. Samozrejme vanád sa stará hlavne o to, aby náradie nekorodovalo. Je to prvok, ktorý má dlhodobú a vysokú odolnosť voči korózii. Samotné náradie pôsobí elegantne, má nízky profil, ale v ruke máte pocit kvality, ktorú viete uchopiť a pracovať s ňou. Žiadne náradie do Barbie domu.

Uspokojí aj tých čo strážia každý gram.

Multináradie Lezyne RAP 6 váži 72 gramov, teda i gramári si prídu na svoje. Nezaťaží, je skladné a predsa funkčné. Obsahuje imbusy v rozmeroch 3, 4, 5 a 6 milimetrov. Tiež torx T25 a krížový skrutkovač. Náradie pre rýchly a jednoduchý zásah do vášho bicykla.

Nebola by to však značka Lezyne, aby nepriniesla na trh produkt, ktorý má i niečo naviac. Nejakú pridanú hodnotu oproti konkurenčnému produktu. V prípade tohto 6 funkčného náradia RAP 6 je to umiestnenie čapu do stredu jednotlivých bitov a tým zabezpečená výhoda v pevnosti, funkčnosti, ale i hmotnosti náradia. Ku náradiu je automaticky dodávaný i neoprénový poťah s nápisom RAP 6, do ktorého si skryjete bity a tým zabránite poškriabaniu akejkoľvek taštičky z vnútra alebo iných súčastí, či mobilu, ktorý vozíte spolu s náradím.

Ako som spomínal, náradie je plne funkčné, zároveň malé, skladné a dáte ho i do zadného vrecka dresu, pretože je ľahké a takmer ho necítite. Cena je pod 15,- EUR, čo je vzhľadom ku kvalite veľmi slušné. Vrelo odporúčam. Malé, kompaktné a praktické. Multináradie Lezyne RAP 6.

Ak sa vám článok páčil, kliknite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *